100W 915nm høyeffekt fiberkoblet laserdioder for pumpekilde
Funksjoner:
- Høy koblingseffektivitet
- Parallell forseglingsprosess, anti-kondensdesign
- Valgfri innebygd- termisto
Søknader:
- Bransjeapplikasjon
- Medisinsk bruk
- Kommunikasjonssystem

Datablad
Varenr: FC915DL100
Varenavn: 915nm høyeffektfiberkoblet laserdioder
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 915nm |
| Utgangseffekt | 100W |
| Spektral bredde | 5nm |
| Slop effektivitet | 13W/A |
| Fiber | |
| Fiberbøyeradius | 40 mm |
| Fiberkjerne | 105μm |
| Fiber numerisk blenderåpning | 0,22NA |
| Fiberkontakt | SMA905 |
| Elektrisk | |
| Terskelstrøm | 0.5A |
| Driftsstrøm | 11.0A |
| Driftsspenning | 24.5V |
| Konvensjonseffektivitet | 50% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 15-35 grader |
| Lagringstemperatur | -40-80 grader |
| Bølgelengdetemperaturkoeffisient | 0,3nm/grad |
Tegning:

Produktene oppnås ved å transformere den asytmmetriske strålingen fra laserdiodebrikken til en utgangsfiber med liten kjernediameter ved å bruke specil mikrooptikk. Og bruker også profesjonell koblingsteknologi, som har flere fordeler, f.eks. kompakt design, stabil utgangseffekt, høy effekt, høy effektivitet og praktisk emballasje. Pakkeprosessen vår innebærer å kutte fiberinngangen i en 8 graders vinkel og bruke vinklede FC/APC-kontakter for utgangen for å minimere bakrefleksjoner som kan forårsake svingninger i utgangsintensiteten. For å opprettholde en stabil laserutgang, spesielt gitt disse lasernes følsomhet for optisk tilbakemelding, anbefaler vi bruk av isolatorer.
Raske detaljer:
Sentral bølgelengde: 915nm
Innebygd-TEC og optisk isolator
Ytterligere bølgelengder og effektnivåer tilgjengelig på forespørsel
Blanding av alle bølgelengder mulig etter ønske
Tilgjengelig i Puls- eller CW-drift
Populære tags: 100W 915nm høyeffekt fiberkoblede laserdioder leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










