80W 915nm Fiber LD-moduler
Funksjoner:
Ved 915nm senterbølgelengde
Med en 105μm kjernefiber, NA på 0,22 og en fiberlengde på 1,5 meter
Fiberlengden kan tilpasses
Høy E/O-effektivitet, høy stabilitet og en overlegen strålekvalitet
Applikasjoner:
Solid-state laserpumping
Medisinsk bruk
Materialbehandling

Spesifikasjonsark
Varenr.: FC915DL80
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 915±10nm |
| Utgangseffekt | 80W |
| Skråningseffektivitet | 4W/A |
| Fiber | |
| Fiberbøyeradius | 60 mm |
| Fiberkjerne | 105um |
| Fiberlengde | 1-2m |
| Fiber numerisk blenderåpning | 0,22NA |
| Fiberkontakt | SMA905 |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 14.5A |
| Terskelstrøm Ith | 1.1A |
| Driftsspenning Vop | 9.6V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 50% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 15~35℃ |
| Lager temperatur | -20~70℃ |
| Bølgelengde temperaturkoeffisient | 0,3 nm/℃ |
Dimensjoner

Laserlyset som sendes ut fra denne enheten er usynlig og vil være skadelig for det menneskelige øyet. Unngå å se direkte inn i fiberutgangen eller inn i den kollimerte strålen langs dens optiske akse når enheten er i drift. Riktige laservernbriller må brukes under drift.
Populære tags: 80w 915nm fiber ld moduler leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










