200W 915nm høyeffekt fiberkoblet laserdiode
Vi er produsert ved å ta i bruk spesialiserte fiberkoblingsteknikker, noe som resulterer i volumprodukter med høy effektivitet, stabilitet og overlegen strålekvalitet.
Våre forskningsstaber forbedrer og innoverer kontinuerlig prosessteknologien i produksjonsprosessen, basert på den faglige kunnskapen og erfaringen samlet på lang sikt. Vi utvikler også kontinuerlig nye produkter for å møte kundenes spesifikke behov.

Raske detaljer:
200W utgangseffekt, 915nm sentral bølgelengde
Andre bølgelengder er også tilgjengelige (450nm, 793nm, 808nm, 940nm, 976nm, 1064nm)
200um fiberkjerne/o.22NA fiber numerisk blenderåpning/1,5m fiberlengde/SMA905 fiberkontakt
Jevn intensitetsfordeling
Applikasjon:Laserskjæring, Laserpumping, Lasergravering, Laserkledning……
Datablad
Varenr: FC915DL200
Varenavn: 200W høyeffekt fiberkoblet laserdiode
| Optisk | Typisk verdi |
| Senter bølgelengde | 915nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Utgangseffekt | 200W |
| Spektralbredde FWHM | 6nm |
| Skråningseffektivitet | 13W/A |
| Fiber | |
| Fiberradius | 60 mm |
| Fiberkjerne/kledning/bufferdiameter | 200um/220um/320um |
| Fiber numerisk blenderåpning | 0,22NA |
| Fiberlengde | 1.5m |
| Fiberkontakt | Bare end eller SMA905 |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 16.5A |
| Terskelstrøm Ith | 1.1A |
| Driftsspenning Vop | 25V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 45% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur (ikke-kondenserende) | 15~35℃ |
| Lagringstemperatur (ikke-kondenserende) | -20~55℃ |
| Bølgelengde Temp. Koeffisient | 0,35 nm/℃ |
Tegning:

Pakking

innbetaling
T/T og Western Union, for ditt valg
Pakke
FedEx, DHL Express, UPS, TNT
Returpolicy
Kjøper betaler fraktkostnaden.
Garanti
1,5 års garantitid, om 1 år er all service gratis.
Populære tags: 200w høyeffekt fiberkoblede laserdiodeleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










