High Power 750W 915nm Fiberdiodelaser
High Power 750W 915nm Fiber Diode Laser er en laser som integrerer en laserdiode og en fiberkoblingsenhet. Den oppnår høy-laserutgang ved å koble utgangsstrålen til laserdioden inn i den optiske fiberen. Denne typen laser har ikke bare de høye-effektegenskapene til laserdioden, men har også fleksibiliteten og styringsytelsen til den optiske fiberen. Derfor er det mye brukt i mange bruksområder.
Funksjoner:
Høy pålitelig multi-single emitter-design
220 μm Kjernediameter Fiber Pigtail
Ryggrefleksjonsisolasjon 1040 nm - 1200 nm
Ryggrefleksjonsisolasjon: 30dB
Høy energikonverteringseffektivitet: Fiberlasere har effektive energikonverteringsevner og kan maksimere bruken av tilført energi.
God strålekvalitet er egnet for høy-presisjonsapplikasjoner.

Spesifikasjon
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 915nm |
| Utgangseffekt | 750W |
| Spektralbredde FWHM | 6nm |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm | 25-28A |
| Terskelstrøm | 1.1A |
| Driftsspenning | 62~64V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 43% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 15-35 grader |
| Temperaturkoeffisient | ~0,35nm/grad |
Dimensjon
![product-1-1 ((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Populære tags: høy effekt 750w 915nm fiber diode laser leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










