High Power 915nm fiberkoblet diodelaser

Produktbeskrivelse
Dette er High Power 915nm Fiber Coupled Diode Laser, som bruker profesjonell koblingsteknologi med flere fordeler og er mye brukt i markedet.
De brukes ofte i situasjoner der en presis strålelevering er nødvendig, spesielt i kompakte konfigurasjoner som optisk pumping av laserhulrom.
Slik fiberlevering tillater ekstern posisjonering av pumpekilden og det tilhørende kjølesystemet, som ofte involverer en klumpete kjøleribbe, en vifte eller vannkjølesystem.
Mye brukt i mange industrielle applikasjoner som trykkeriindustrien, annen grafisk kunst, materialbehandling og sensorinstrumenter.
Datablad:
Varenr.: FC915DL130
| Optisk | Typisk verdi |
| Senter bølgelengde | 915nm |
| Utgangseffekt | 130W |
| Spektral bredde | 3,5 nm |
| Slop effektivitet | 11.5W/A |
| Fiber | |
| Fiberkjerne | 105μm |
| Fiber numerisk blenderåpning | 0,22NA |
| Kobling | SMA905 |
| Fiberlengde | 1m |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm | 11.0A |
| Driftsspenning | 23.0V |
| Konvensjonseffektivitet | 45% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur (ikke-kondenserende) | 15-35 grader |
| Lagringstemperatur (ikke-kondenserende) | -30-70 grader |
Populære tags: høyeffekt 915nm fiberkoblede diodelaserleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










