240W 915nm fiberkoblet diodelaser
240W 915nm fiberkoblet diodelaser kombinerer miniatyriseringen og den høye effektiviteten til laserdioder med fleksibiliteten og langdistanseoverføringsevnen til optiske fibre, og bryter begrensningen om at tradisjonelle lasere må plasseres på bruksstedet, slik at laserenergi kan kobles effektivt fra laserdioder for overføring til optiske fibre.
Funksjoner:
Høy effekt 140W utgang
standard fiber 135um kjerne, 0,22 NA
Kompakt struktur, god varmeavledningsytelse
Stabil ytelse og lang levetid
Parallell forseglingsprosess, anti-kondensdesign
Søknader:
Fiberlaserpumping
Solid{0}}laserpumping
Direkte diodematerialebehandling

Spesifikasjon:
Varenummer: FC915DL240
| Optisk | Typisk verdi |
| Bølgelengde | 915nm |
| Utgangseffekt | 240W |
| Spektralbredde FWHM | 5nm |
| Skråningseffektivitet | 13W/A |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm | 17A |
| Terskelstrøm | 1.0A |
| Driftsspenning | 24.5V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ~45% |
| Termisk | |
| Driftstemp. | 15-55 grader |
| Lagringstemp. | -30-70 grader |
| Bølgelengdetemperaturkoeffisient | 0,3nm/grad |
Størrelse:
![product-1-1 )~KHQV@}3%P]WN@U(GODIQY](/Content/upload/201998745/201908201439043384837.png)
Populære tags: 240w 915nm fiberkoblede diodelaserleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










