360W 915nm fiberkoblet diodelaser
Fiber-koblede lasere bruker vanligvis laserdioder som pumpelyskilder. Denne typen halvlederlaser genererer laserlys gjennom elektrisk energieksitasjon. Den er liten i størrelse og svært effektiv, noe som gjør den veldig egnet for bruk som pumpekilde. I tillegg kan fiber-koblede lasere også overføre lysenergi til forsterkningsmediet gjennom optiske fibre eller optiske linsegrupper, noe som ytterligere forbedrer effektiviteten og kontrollerbarheten til laserstråling
Funksjoner:
Høy lysstyrke
Høy pålitelighet
levetid: over 10000 timer
Kostnadseffektiv pakke
Forenklet termisk styring
Ett års garanti for utførelse og materialer etter mottak av varer.

Søknad:

Spesifikasjon:
Varenr.: FC915DL360
| Optisk | Typisk verdi |
| Senter bølgelengde | 915nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±3nm |
| Utgangseffekt | 360W |
| Spektralbredde FWHM | 6nm |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 26A |
| Terskelstrøm Ith | 1.1A |
| Driftsspenning Vop | 31.5V |
| Termisk | |
| Driftstemperatur (ikke-kondenserende) | 15-35 grader |
| Lagringstemperatur (ikke-kondenserende) | -20~55 grader |
| Bølgelengde Temp. Koeffisient | 0,35nm/grad |
Størrelsestegning:
![product-1-1 4)5V)7]A]K9G{LVJ~PNXJE5](/Content/uploads/202098745/2020081810462572ac5c1fa5f146dfabb61cac12a3eff7.png)
Populære tags: 360w 915nm fiberkoblede diodelaserleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










