Beskrivelse
Goos Quality 480W 808nm 6 Bar Horisontal Stack Diode Laser Array
Trekk:
& #39;6 Laser Bars, QCW arbeidsmodus
Laserstangen vår er importert fra Tyskland, høy pålitelighet
480W utgangseffekt, 808nm sentral bølgelengde
Høy kvalitet
18 måneders kvalitetsgaranti
Lang levetid>10 000 timer
Applikasjon:Hårfjerningsmaskin, måleinstrument, utskrift

Datablad
Varenr: CC808HS480
Varenavn: 480W YAG-modul Horisontal Stack Array
| Optisk | |
| Senterbølgelengde λ | 808nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±5nm |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Utgangseffekt | 480W |
| Antall barer | 6 |
| Rask akse divergens FWHM | 38 grader |
| Slow Axis Divergence FWHM | 10 grader |
| Polarisasjonsmodus | TE |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | ~85A |
| Terskelstrøm Ith | ~20A |
| Driftsspenning Vop | ~11V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ~45% |
| Pulsbredde | & lt;200ms |
| Frekvens | & lt;20Hz |
| Duty Cycle | & lt;40 % |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 20~30°C |
| Lager temperatur | -40~+70℃ |
| Kjølevæske | Filtrert vann |
| Vannstrømningshastighet | 4~6LPM |
| Inngående vanntrykk | 0,4 MPa |
Tegning:

Populære tags: 480w yag modul horisontal stabel array leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










