720W ledningskjølt høy kvalitet for 808nm laserdiodestangmoduler Horisontale stabler Umonterte laserdiodestangarrayer
Funksjoner:
- QCW arbeidsmodus, ledningskjølt
- Halvlederbrikker laget i Tyskland
- Kompakt design, lett å integrere
Søknad:
- Hårfjerningsmaskin
- Medisinsk instrument
- Utskriftsapplikasjon
- Fast-pumping
- Vitenskapelig forskning

Vi leverer 720W 808nm Horizontal Stack Diode Laser. Med G-Stack har den lang levetid og høy pålitelighet og stabilitet. Vi spesialiserte oss i diodelaser i mange år, og dekker de fleste markeder i Europa og Amerika. Kvalitet er vårt prinsipp, vi legger stor vekt på kvaliteten på produktene våre, og vi har 18 måneders garantitid.
Datablad
Varenr: CC808HS720
Varenavn: 720W ledningskjølt QCW horisontal stabel
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm±3nm |
| Utgangseffekt | 720W |
| Antall barer | 5 |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 40 grader |
| Slow Axis Divergence (FWHM) | 10 grader |
| Spektralbredde FWHM | 6nm |
| Pulsbredde | 200 oss |
| Hyppighet | 20 Hz |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 200A |
| Terskelstrøm Ith | 25A |
| Driftsspenning Vop | 10V |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | -45~+65 grader |
| Lagringstemperatur | -55~+85 grader |
| Bølgelengdetemperaturkoeffisient | 0,3nm/grad |
Tegning:

720W ledningskjølt høy kvalitet for 808nm laserdiodestangmoduler Horisontale stabler Umonterte laserdiodestangarrayer, BrandNewTech er en ledende produsent av laserdiodearrayer. Produktene er mye brukt i applikasjoner som laser hårfjerning, solid state laser pumping og automotive lidar. En av dens største styrker er dens evne til å kombinere passende diode-arrayer og optimale emballasjedesign. for kundeapplikasjoner. Noen kunder foretrekker å kjøpe umonterte laserdiodestenger for å innlemme i sine egne enheter. I dette tilfellet samarbeider vi gjerne med disse kundene for å finne den beste laserdiodestaven for deres emballasje og bruk. Vi har et stort produksjonsanlegg som er i stand til å levere diodestenger i store mengder og har opprettholdt et høyt nivå på-levering i over 25 år. BrandNewTech tilbyr laserdiodestaver i en rekke spesifikasjoner.
Vi har også CW og QCW høy-strømledningskjølte laserdiodestenger som tilbyr høy kvalitet og pålitelighet. Dersom kunder har tilpassede behov, vil vi også tilpasses etter kundens spesifikasjoner, og vi håper at vår tjeneste kan tilfredsstille våre kunder! Trenger du andre spesifikasjoner kan du sende spesifikasjonene til oss, vi kan anbefale det riktige produktet for deg! Vennligst fortsett å se oss, vil oppdatere nye produkter for deg å velge, fabrikken vår er også utmerket, velkommen til å besøke!

Populære tags: 720W ledningskjølt høy kvalitet for 808nm Laser Diode Bar Moduler Horisontale stabler Umonterte Laser Diode Bar Arrays leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










