Beskrivelse
600W 5 Bar PulseLife G-stack Diode Laser
Produktbeskrivelse
600W 5Bar PulseLife G-stackdiodelaser er mye brukt i industriell inspeksjon på grunn av deres høye effekt og smale spektrum, og kan gi høy-presisjonsinspeksjonsresultater. For eksempel, i applikasjoner som laserradar og robothindringer kan horisontale arraylasere gi høy-bilder og nøyaktig målinformasjon, og effektivt møte inspeksjonsbehov i komplekse miljøer
Raske detaljer:
802~816nm bølgelengde
5 Bar halvlederlaserstabler for kvasi-CW-drift
Array med bredt og relativt ensartet spektrum

Datablad:
Varenr.: CC808HA600
| Optisk | Typisk verdi |
| Senter bølgelengde | 808±10nm |
| Utgangseffekt | 600W |
| Antall barer | 5 |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 38 grader |
| Slow Axis Divergence (FWHM) | 12 grader |
| Hyppighet | 100 Hz |
| Pulsbredde | <200us |
| Duty Cycle | <2% |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 100A |
| Terskelstrøm Ith | 15A |
| Driftsspenning Vop | 12V |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 25 grader |
| Lagringstemperatur | 0-55 grader |
Pakketegning:

Populære tags: 600W 5Bar PulseLife G-stack Diode Laser leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










