Beskrivelse
10Bars 1000W 808nm Horisontal Stack Diode Laser
Funksjoner:
- Høy effektivitet
- Høy-presisjon
- Lave miljøkrav
- Lang arbeidslivstid
Søknad:
- Forsvar
- Vitenskapelig forskning
- Militært prosjekt
- Diode Pumping Solid-Statsmarked
10Bars 1000W 808nm Horisontal Stack Diode Laser
Den har den nyeste designen med 10 barer, 100 W utgangseffekt per bar. Spesielt for militære og vitenskapelige applikasjoner, med ekstra-høy kraft, stabilisert bølgelengde.
Spesifikasjoner:
| Optisk | |
| Senterbølgelengde λ | 808nm±3nm |
| Utgangseffekt | 100W |
| Antall barer | 10 |
| Maksimal utgangseffekt | 1000W |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Bar Pitch | 0,4 mm |
| Utslippsområde | 10x3,6 mm |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 38 grader |
| Slow Axis Divergence (FWHM) | 12 grader |
| Spektralbredde FWHM | 4nm |
| Skråningseffektivitet | 12W/A |
| Pulsbredde | 400 oss |
| Duty Cycle | 4% |
| Hyppighet | Mindre enn eller lik 100Hz |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 120A |
| Terskelstrøm Ith | 23A |
| Driftsspenning Vop | 20V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 50% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | -40~70 grader |
| Lagringstemperatur | -60~85 grader |
| Bølgelengdetemperaturkoeffisient | -0,3nm/grad |
Tegning:


Populære tags: 10Bars 1000W 808nm Horisontal Stack Diode Laser leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










