Beskrivelse
200W 808nm 5 Bars Diode Laser Array
Kjølelederstrukturen er designet med utmerket varmeavledningskapasitet slik at vi kan koble opptil titalls 20W eller 40W laserdiodestenger i serie på en enkelt lineær kjøleribbe.
Disse lineære arrayene er montert i renset nitrogenmiljø av dyktige ingeniører og reflow-loddemaskiner.

Datablad
Varenr.: WC808HA200
| Optisk | |
| Senterbølgelengde λ | 808nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±5nm |
| Utgangseffekt per bar | 40W |
| Antall barer | 5 |
| Polarisasjonsmodus | TM |
| Rask akse divergens FWHM | 38 grader |
| Slow Axis Divergence FWHM | 12 grader |
| Arbeidsmodus | CW |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | ~45A |
| Terskelstrøm Ith | ~9A |
| Driftsspenning Vop | ~10V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ~45% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 25-28 grader |
| Lagringstemperatur | -40~+70 grad |
| Kjølevæske | Filtrert vann |
| Vannstrømningshastighet | 4LPM |
| Inngående vanntrykk | 0.4Mpa |
Tegning:
![O]2VE)LI@4K(`X81K@16XV2](/Content/uploads/202098745/202002171504592358633.png)
Populære tags: 200w 808nm 5 bars diode laser array leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










