Beskrivelse
Horisontal stabeldiodelaser for DPSS lasermodul
Kjølelederstrukturen er designet med utmerket varmeavledningskapasitet slik at vi kan koble opptil titalls 20W eller 40W laserdiodestenger i serie på en enkelt lineær kjøleribbe.
Disse lineære arrayene er montert i renset nitrogenmiljø av dyktige ingeniører og reflow-loddemaskiner.

Spesifikasjoner
Varenr.: WC808HA160
| Optiske egenskaper | |
| Senterbølgelengde λ | 808nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±5nm |
| Utgangseffekt per bar | 40W |
| Antall barer | 4 |
| Polarisasjonsmodus | TE |
| Spektralbredde FWHM | Mindre enn eller lik 4 |
| Spektralbredde FW90%E | Mindre enn eller lik 6 |
| Rask akse divergens FWHM | 35 grader |
| Slow Axis Divergence FWHM | 8 grader |
| Pulsbredde | <0.3ms |
| Pliktsirkel | <10% |
| Elektriske egenskaper | |
| Driftsstrøm Iop | Mindre enn eller lik 48A |
| Terskelstrøm Ith | Mindre enn eller lik 10A |
| Driftsspenning Vop | Mindre enn eller lik 2V |
| Skråningseffektivitet | Større enn eller lik 1,05W/A |
| Effektivitet for strømkonvertering | Større enn eller lik 45 % |
| Termiske parametere | |
| Driftstemperatur | 15-30 grader |
| Lagringstemperatur | 0~55 grader |
Tegning:

Populære tags: horisontal stabel diode laser for dpss laser modul leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










