Beskrivelse
1000W laserdiode for Eos Ice Premium
Funksjoner:
- 10 Laser Bars, 100W utgangseffekt per bar
- 755nm 808nm 1064nm senterbølgelengde
- Tyskland importert bar, høy kvalitet
- Strømningshastighet/bar 4L/min
applikasjoner:
- Medisinsk kosmetikk (hårfjerning, aknefjerning, arrfjerning, lipolyse)

- Den bruker spesiallaser med 3 bølgelengder-808nm/755nm/1064nm som kan trenge inn til hårsekken.
- Ved å bruke selektiv lysabsorpsjonsteori kan laseren fortrinnsvis absorberes av melaninet i håret og deretter varme opp hårskaftet og hårsekken, dessuten for å ødelegge hårsekken og oksygenorganisasjonen rundt hårsekken.
- Når laserutganger, system med spesiell kjøleteknologi, avkjøl huden og beskytter huden mot å bli skadet og oppnå en veldig trygg og behagelig behandling!
Datablad
Varenummer:WC781VS1000
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 755/808/1064 nm |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Utgangseffekt | 1000W |
| Antall barer | 10 |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Pulsbredde | 400 ms |
| Duty Cycle | Mindre enn eller lik 40 % |
| FWHM | 38/12 grader |
| Elektrisk | |
| Driftsstrømsl | 100A |
| Terskel Strøm Lth | 18A |
| Driftsspenning Vop | 20V |
| Termisk | |
| Driftstemp. | 25 grader |
| Lagringstemperatur | 0-55 grad |
| Kjølevæske |
Destillert vann |
| Strømningshastighet/bar | 4 l/min |
| Maks innløpstrykk | 350~500kPa |
| Filtrerte vannpartikler | <20um |
Tegning:

Populære tags: 1000W Laser Diode For Eos Ice Premium leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










