1200W trippel bølgelengde Soprano Ice Platinum Diode Stack
Funksjoner:
- 755 808 1064nm senterbølgelengde
- 12bar, 100W per bar, 1200W totalt
- Tyskland importerte bar
- Lite gap mellom laserstenger,<20um filtered water particles
søknad:
- hårfjerningsbehandlinger
- For Alma Soprano Ice Platinum, Alma Soprano Platinum, Alma SopranoTitanium
- Alma Trio 2cm,Alma Trio 4cm,Alma Quattro HP,Alma ALEX 755,Alma speed 810,Alma 3D,Alma 3D 2mm
Spesifikasjon
Varenummer: WC781T1200
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 755/808/1064 nm |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Utgangseffekt | 1200W |
| Antall barer | 12 |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Pulsbredde | 40 ms |
| Duty Cycle | Mindre enn eller lik 40 % |
| FWHM | 38/12 grader |
| Elektrisk | |
| Driftsstrømsl | 100A |
| Terskel Strøm Lth | 25A |
| Driftsspenning Vop | 24V |
| Termisk | |
| Driftstemp. | 25 grader |
| Lagringstemperatur | 0-55 grader |
| Kjølevæske |
Destillert vann |
| Strømningshastighet/bar | 4 l/min |
| Maks innløpstrykk | 350~500kPa |
| Filtrerte vannpartikler | <20um |
Tegning:

Ved å bruke en trippel-bølgelengde 755 808 1064nm diodegruppe designet spesielt for Soprano Ice Platinum hårfjerningsmaskinen, gir den kraftige 1200W-effekten og 12-bars konfigurasjonen høy effektivitet og presisjon.Den tredoble bølgelengdefunksjonen kombinerer de unike fordelene med 755nm, 8064nm og 8064m, ekstremt wavelengsnm. allsidig i behandling av ulike hudtyper og hårfarger.
- Bølgelengden på 755nm utmerker seg ved å målrette mot fint og lyst hår
- 808nm er ideell for generell hårfjerning
- Bølgelengden på 1064nm er spesielt effektiv på mørkere hudtoner.

Våre stablede arrays er også kompatible med ALMAs håndtak for skjønnhetsenheter: Alma Trio 2cm, Alma Trio 4cm, Alma Quattro HP, Alma ALEX 755, Alma speed 810, Alma 3D, Alma 3D 2mm.
Populære tags: 1200w trippel bølgelengde sopran is platina diode leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










