16bars 1600W Diode Laser Stack Hårfjerning
Vi introduserer vår toppmoderne 1600W Diode Laser Stack, en banebrytende løsning som kombinerer kraft, presisjon og allsidighet for et bredt spekter av bruksområder. Med 16 laserbarer med en imponerende 100W utgangseffekt per bar, leverer denne diodelaserstabelen en formidabel totaleffekt på 1600W, og sikrer optimal ytelse i ulike scenarier med høy etterspørsel.
Vi opererer i QCW (Quasi-Continuous Wave) arbeidsmodus og tilbyr tre distinkte bølgelengder, og vår diodelaserstabel gir den fleksibiliteten som trengs for å møte ulike krav på tvers av ulike bransjer. Den lille stang-til-stang-stigningen forbedrer lysstyrken, noe som gjør den til et enestående valg for applikasjoner som krever eksepsjonell lysstyrke og presisjon.
Skreddersy produktet til dine spesifikke behov med tilpassbare geometrier og hus, og sikrer sømløs integrasjon i systemene og prosjektene dine. I tillegg har diodelaserstabelen et senterhull for moduljustering, noe som letter presis installasjon og justering.
Trekk
16 Laser Bars, 100W utgangseffekt per bar
QCW arbeidsmodus, tre bølgelengder
Liten bar-til-bar tonehøyde for økt lysstyrke
Tilpassede geometrier og hus tilgjengelig
Senterhull for modulinnretting

Datoblad
Varenummer:WC781VS1600
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 755/808/1064 nm |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Utgangseffekt | 1600W |
| Antall barer | 16 |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Pulsbredde | 400 ms |
| Hyppighet | 1 Hz |
| Elektrisk | |
| Driftsstrømsl | 100A |
| Terskel Strøm Lth | 25A |
| Driftsspenning Vop | 32V |
| Termisk | |
| Driftstemp. | 25 grader |
| Kjølevæske |
Destillert vann |
| Strømningshastighet/bar | 6~8L/min |
| Maks innløpstrykk | 350~500kPa |
Tegning:
Populære tags: 16bars 1600w diode laser stabel hårfjerning leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










