Hårfjerning Laser Stack
Funksjoner:
Spesialdesign for Cynosure/PalomarVectus, Alma Soprano, Lumenis Lightsheer
og de fleste kinesiske hårfjerningsmaskiner, som ADSS, Apolo, Sincoheren, etc.
Over 50 millioner skudds levetid og 1,5 års garanti.
Importert laserstang fra Coherence/Jenoptik
Ausu Lodding sikrer høy pålitelighet
Høy effekt sikrer god effekt av rask hårfjerning av store områder
Reparasjonstjeneste:
Hvis du har grunnleggende monteringskunnskaper, kan du bestille vår laserstabel direkte.
Hvis ikke kan du sende håndtaket til oss, montering er gratis, du trenger kun å betale kostnaden for laserstabel og frakt.

Datablad for varmt produkt, vennligst kontakt oss for spesifikasjoner for andre modeller(info@brandnew-china.com)
Varenr.: WC808VS600
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Utgangseffekt per bar | 50W/60W |
| Antall barer | 10 |
| Pulsbredde | ≤400ms |
| Duty Cycle | ≤40% |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | ~50A/60A |
| Terskelstrøm Ith | ~10A |
| Driftsspenning Vop | ~19V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ~50% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 20~30℃ |
| Lager temperatur | 0-55℃ |
Pakketegning

Populære tags: hårfjerning laser stack leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










