Beskrivelse
Diode laserstenger stable for Alma Soprano hastighet
Funksjoner:
Alternative kjølevæsker som ikke er vann
Skalerbart byggeblokkformat
Krav til lavt trykk og vanngjennomstrømning
Spesialdesign for Alma Soprano Ice og Alma Soprano Speed


Dataark
Varenr.:WC808VS1200
| optisk | |
| Bølgelengde i midten | 808nm |
| Toleranse for bølgelengde | ±10nm |
| Utgangseffekt per stolpe | 100 W |
| Antall stolper | 12 |
| Størrelse på sender | 10 x 13,2 mm |
| elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 100A |
| Terskelstrøm Ith | 20A |
| Driftsspenning Vop | 24V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 50% |
| termisk | |
| Driftstemperatur | 25°C |
| Lagringstemperatur | -40-80°C |
| Bølgelengde Temperatur Koeffisient | 0,3 nm/°C |
tegning

Populære tags: diode laser barer stable for alma sopran hastighet leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










