Beskrivelse
Diode laserstabelmodul for Alma Soprano Ice
VIKTIGE FUNKSJONER:
Enkel bølgelengde 808nm eller Trippel bølgelengde 760 808 1064
Liten stang-til-bar-avstand for økt lysstyrke
Hard loddet konstruksjon
Avansert strålekondisjonering
Spesialdesign for Alma Soprano Ice og Alma Soprano Speed


Dataark
Varenr.:WC808VS1200
| optisk | |
| Bølgelengde i midten | 808nm |
| Toleranse for bølgelengde | ±10nm |
| Utgangseffekt per stolpe | 100 W |
| Antall stolper | 12 |
| Divergens for hurtigakse (FWHM) | 70Deg |
| Langsom akseforskjell (FWHM) | 12Deg |
| Størrelse på sender | 10 x 13,2 mm |
| elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 100A |
| Terskelstrøm Ith | 20A |
| Driftsspenning Vop | 24V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 50% |
| termisk | |
| Driftstemperatur | 25°C |
| Lagringstemperatur | -40-80°C |
| Bølgelengde Temperatur Koeffisient | 0,3 nm/°C |
Pakke tegning

Populære tags: diode laser stack modul for alma sopran is leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










