Beskrivelse
12 stolper Diode laserstabel
Viktige funksjoner:
12 barer, 60 W per bar, totalt 720 W
Typisk bølgelengde: 808nm; 3 bølgelengdeblanding 755 808 1064 er også tilgjengelig
Rammen har standard størrelse. Det kan også tilpasses av brukere
Laserbrikker er fra Tyskland og USA
Høy effektivitet, lave avvikMakrokanal, vannkjølt
Kvalitetsgarantien er 18 måneder. Antall skudd: > 50 millioner
Spesiell design for hårfjerning søknad

Dataark
Varenr.:WC808VS720
Elementnavn: 720W 808nm vannkjølt vertikal stabel Diode laser
| optisk | |
| Bølgelengde i midten | 808nm |
| Toleranse for bølgelengde | ±10nm |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Utgangseffekt | 720 W |
| Antall stolper | 12 |
| Divergens for hurtigakse (FWHM) | 38Deg |
| Langsom akseforskjell (FWHM) | 12Deg |
| Puls bredde | ≤400 ms |
| Driftssyklus | ≤40 % |
| elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 50A ~ 60A |
| Terskelstrøm Ith | 10A |
| Driftsspenning Vop | 327 |
| Effektivitet for strømkonvertering | 50% |
| termisk | |
| Driftstemperatur | 20~30°C |
| Lagringstemperatur | 0-55°C |
| Andre | |
| kjølevæske | Destillert vann |
| Flythastighet/-stolpe | 4 ~6L/min |
| Maksimalt innløpstrykk | 350 ~500 kPa |
| Vanntemperatur (ingen kondens) | 23 ~27°C |
| Filtrerte vannpartikler | <> |
Pakke tegning

Populære tags: 12 barer diode laser stack leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










