Beskrivelse
Diode Laser Stack for Adela
Funksjoner:
Diode laserstang(brikker) fra Jenoptik
Mikrokanalkjøler Tyskland importert>levetid: over 10000 timer
Spesialdesign for Adela laser hårfjerningsmaskin
Unik diode laser bar monteringsteknologi
Gullbeleggsteknologi


Datablad
Varenr.: WC808VS500
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm |
| Utgangseffekt per bar | 100W/Bar |
| Antall barer | 5 |
| Spektralbredde FWHM | ≤5nm |
| Skråningseffektivitet | ≥1.0W/A |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | ≤100A |
| Terskelstrøm Ith | ≤15A |
| Driftsspenning Vop | ≤9V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ≥55% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 25℃ |
| Lager temperatur | -40~80℃ |
Populære tags: diode laser stack for adela leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










