Beskrivelse
10 Bars Diode Laser Stack For Xlaser
Nøkkelegenskaper:
10 bar standard størrelse
Makrokanal, vannkjølt
med Driftsstrøm 50A, spenning 18V
Garanti er 20 måneder, mer enn 30 millioner bilder
Produsert i renrom og fullstendig forseglet med nitrigen inni for utmerket miljøkompatibilitet.

Datablad
Varenr.: WC808VS600
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Utgangseffekt per bar | 60W |
| Antall barer | 10 |
| Pulsbredde | ≤400ms |
| Duty Cycle | ≤40% |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | ~50A |
| Terskelstrøm Ith | ~10A |
| Driftsspenning Vop | ~18V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ~50% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 20~30℃ |
| Lager temperatur | 0-55℃ |
| Andre | |
| Kjølevæske | Destillert vann |
| Strømningshastighet/bar | 4~6L/min |
| Maks innløpstrykk | 350~500kPa |
| Vanntemperatur (ingen kondens) | 23~27℃ |
| Filtrerte vannpartikler | & lt;20μm |
Pakketegning

Populære tags: 10 bars diode laser stabel for xlaser leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










