808nm Diode Laser Bar Lightsheer ET Duet
Trekk:
-
Bølgelengde:808 nm (nær-infrarød, NIR)
-
Utgangseffekt:1620W (CW eller QCW avhengig av konfigurasjon)
-
Struktur:Horisontal stangstabel (vanligvis sammensatt av flere diodestenger)
-
Avkjøling:Effektivt vann- eller mikrokanalkjølesystem
-
Høy lysstyrke:Egnet for direkte pumping og høy-energioverføring
-
Lang levetid: >10 000 timer med riktig termisk styring
-
Høy konverteringseffektivitet:Optimalisert for-energisensitive systemer
Søknad:
-
Forsvar og romfart:Laseravstandsfinning og rettet energiforskning
-
Laserbelysning og termiske applikasjoner:IR belysning eller varmesystemer for spesialiserte industrielle oppsett
-
Erstatter 808nm Diode Laser Bar Lightsheer ET Duet Handle Stacked Array

Spesifikasjon:
Varenr.: WC808HA1620
Varenavn: 808nm 1620W vannkjølt horisontal array diodelaser
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Utgangseffekt | 1620W |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Antall barer | 70 |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 38 grader |
| Slow Axis Divergence (FWHM) | 12 grader |
| FAC | Tilgjengelig |
| Elektrisk | |
| Driftsstrømsl | <50A |
| Terskel Strøm Lth | 8A |
| Driftsspenning Vop | <140V |
| Pulsbredde | <100 ms |
| Hyppighet | <10Hz |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 20-30 grader |
| Lagringstemperatur | 0-55 grader |
| Kjølevæske | Destillert vann |
| Strømningshastighet/bar | 4~6L/min |
|
Maks innløpstrykk |
350~500kpa |
| Vanntemperatur | 23-27 grader |
| Filtrert vann Partikler | <20um |
Tegning:

808nm Diode Laser Bar Lightsheer ET Duet Designet for å fungere med LightSheer-enheter:
Ekte eller kompatibel for bruk med LightSheer ET / Duet håndstykker
Fungerer synergistisk med kjølesystemet for å forbedre pasientkomforten
Enkel å erstatte for lengre levetid for enheten

Populære tags: 808nm Diode Laser Bar Lightsheer ET Duet leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










