Trio Diode Laser Bar for hårfjerning, 755nm pluss 808nm pluss 1064nm
Denne unike kombinasjonen gjør det mulig å oppnå de beste behandlingsresultatene under arbeid i en permanent hårfjerningsmaskin.

Viktige funksjoner:
6 bars, 10 bars, 12 bars, 16 bars for ditt valg.
bølgelengde 755nm 808nm 1064nm
Tyskland Laserbar garanterer holdbarhet.
Lang garanti er 20 måneder.

Datablad:
Varenr.:WC808VS800
Varenavn: 800w 808nm Trio Diode Laser Bar
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Utgangseffekt | 800W |
| Antall barer | 16 |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 38 grader |
| Slow Axis Divergence (FWHM) | 12 grader |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Pulsbredde | Mindre enn eller lik 400ms |
| Duty Cycle | Mindre enn eller lik 40 prosent |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | ~50A |
| Terskelstrøm Ith | ~10A |
| Driftsspenning Vop | ~28V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ~50 prosent |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 20-30 grader |
| Lager temperatur | 0~55 grader |
Pakketegning:

Har du noen problemer som følger når du bruker diode laser hårfjerningssystem?
Spørsmål: Laserstabelen er lett å brenne selv bare 5M-10M skudd, levetiden er ikke så lang som leverandøren lovet.
A: For det første fordi de bruker ukvalifisert laserstang, for det andre blander de laveffekt med høyeffektstenger.
Spørsmål: Etter kontinuerlig arbeid for drift, er vanntemperaturen høyere, må du slutte å jobbe?
A: Vår diodelaserstabel bruker Ausn-lodding som har mye bedre kjøling, også makrokanalvannkjølt har ingen krav til vannkvalitet.
Populære tags: trio diode laser bar leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










