Beskrivelse
Hårfjerning 808nm Diode Laser Bar
Funksjoner:
50W/60W/100W per bar, for ditt valg
Total utgangseffekt kan være 300W, 500W, 600W, 800W, 1000W ...
Trippel bølgelengde: 755nm+808nm+1064nm er tilgjengelig
Laserbrikke fra Jenoptik Tyskland
Garanti: 18 måneder
Antall skudd: ingen begrensning
Spesialdesign for hårfjerning

Uten skall er tilgjengelig
Datablad
Varenr.: WC808VS500
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Utgangseffekt per bar | 50W/Bar |
| Antall barer | 10 |
| Pulsbredde | ≤400ms |
| Duty Cycle | ≤40% |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | ~50A |
| Terskelstrøm Ith | ~10A |
| Driftsspenning Vop | ~19V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ~50% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 20~30℃ |
| Lager temperatur | 0-55℃ |
Tegning

Populære tags: hårfjerning 808nm diode laser bar leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










