Beskrivelse
Micro Channel 808nm Diode Laser Bar ATREX
Raske detaljer:
808nm diodelaserstenger, 600W utgangseffekt
3Bar, 4Bar, 5Bar valgfritt
Mikrokanaldiodelaserstabel
Brukes til ATREX hårfjerningsmaskin
Med pulsbredde mindre enn eller lik 400 ms, mindre enn eller lik 40 prosent driftssyklus
Applikasjon:Utskifting og reparasjon av skjønnhetsmaskinhåndtak

Datablad
Varenr: WC808VS600
Varenavn: 808nm Diode Laser Bar ATREX
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm |
| Utgangseffekt per bar | 100W |
| Antall barer | 6 |
| Pulsbredde | Mindre enn eller lik 400ms |
| Duty Cycle | Mindre enn eller lik 40 prosent |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | ~100A |
| Terskelstrøm Ith | ~10A |
| Driftsspenning Vop | ~12V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ~50 prosent |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 20-30 grader |
| Lager temperatur | 0-55 grad |
Populære tags: 808nm diode laser bar atrex leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










