Hårfjerning Laser Diode Motor
Viktige funksjoner:
16 barer 50w per bar, totalt 800W
808nm eller trippel bølgelengde for ditt alternativ.
AuSn hard loddepakke
Sammenligning mellom Hard lodding sintring prosess (AuSn) og indium lodding sintring prosess (indium):
Indium loddet sintring prosessen med diode laserstenger er ofte brukt i markedet. Indium lodde er utsatt for kryp, elektromigrasjon og termisk tretthet, noe som resulterer i ufullkommen kontakt mellom laserstangen og kjøleribben (med hulrom). Hulrommene forhindrer varme som passerer nedover, og skaper lokaliserte varmepunkter, noe som øker den gjennomsnittlige termiske motstanden til laserkomponentene. Derfor påvirker laser sintringsprosessen direkte påliteligheten, stabiliteten og langvarig bruk av laserne.
Hard lodding løser vellykket alle problemene med indium lodding, og reduserer testkostnadene for laserkjøpere, og tar kortest tid å okkupere markedet og vinne et godt markedsomdømme.
Datablad:
Artikkelnr.:WC808VS800
| Optisk | |
| Bølgelengde i midten | 808nm |
| Toleranse for bølgelengde | ±10nm |
| Utgangseffekt | 800 W |
| Antall stolper | 16 |
| Divergens for hurtigakse (FWHM) | 38Deg |
| Langsom akseforskjell (FWHM) | 12Deg |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Puls bredde | ≤400 ms |
| Driftssyklus |
≤40 % |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | ~50A |
| Terskelstrøm Ith | ~10A |
| Driftsspenning Vop | ~28V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ~50% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 20~30°C |
| Lagringstemperatur |
0~55°C |
Pakke tegning:
Populære tags: hårfjerning laser diode motor leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










