755/808/1064nm Diode Laser Bar for Alma Soprano Ice Platinum

Utskifting og reparasjon av TRIO 2CM HP
SOPRANIS PLATINUMKOMBINERER FORDELENE VED DE TRE BØLGELENGENE OG OPNÅR UTMERKENDE RESULTATER, OVERLEGNET ENHVER TILNÆRING MED BARE EN BØLGELENGDE.
- En kombinasjon av 3 bølgelengder for et optimalt handlingsspektrum
- Ingen smerte
- Klinisk bevist effekt
- For alle fototyper, inkludert solbrun hud
Hva BrandNew Tech kan tilby
Vi kan tilby utskifting og reparasjon av diodelaserstabel for alma hårfjerningshåndtak. Alle modulene på markedet kan være tilgjengelige.
Høy toppeffekt og høy stabilitet
Levetid over 30 millioner skudd
Garanti ett år
Rask leveringstid 1~2 uker
Spesialdesign for Alma hårfjerningshåndtak

Datablad:
Varenr.: WC781T1200
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 755/808/1064 nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Utgangseffekt per bar | 100W |
| Antall barer | 12 |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Pulsbredde | 40 ms |
| Emitter Størrelse | 10x13,2 mm |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 100A |
| Terskelstrøm Ith | 25A |
| Driftsspenning Vop | 24V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 50% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 25 grader |
| Lagringstemperatur | -40-80 grader |
| Bølgelengdetemperaturkoeffisient | 0,3nm/grad |
Pakketegning

Vi har både moduler for Alma Soprano Ice og Soprano Ice Platinum

Populære tags: Diode Laser Bar For Alma Soprano Platinum Trio 2cm 3D leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










