Beskrivelse
808nm Diode Laser Bar Candela Motiv LHR
Rask detalj:
Micro Channel Vertical Stack Diode Laser 808nm
Liten ordre akseptert
Rask levering 2-4 arbeidsuker
Applikasjon:
Hudforyngelse
Laser hårfjerning
Fjerning av tatoveringer
Fjerning av arr

Datablad
Varenr: WC808VS680
Varenavn: 808nm Diode Laser Bar Candela Motiv LHR
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm |
| Utgangseffekt per bar | 100W |
| Antall barer | 8 |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 39 grader |
| Slow Axis Divergence (FWHM) | 9 grader |
| Pulsbredde | Mindre enn eller lik 400ms |
| Duty Cycle | Mindre enn eller lik 40 prosent |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 60A |
| Terskelstrøm Ith | 15A |
| Driftsspenning Vop | 24V |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 20-30 grader |
| Lager temperatur | 0-55 grad |
Pakking og levering

Populære tags: 808nm diode laser bar candela motiv lhr leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










