808nm 600W med 6 barer vertikal stabeldiodelaser for tatoveringsfjerning
Funksjoner:
- Laserstang importert
- Høy effektivitet
- Langt liv
Søknader:
- Permanent hårfjerning
- Hudforyngelse
- Estetisk og medisinsk

Datablad
Varenr: WC808VS600
Varenavn: 808nm diodelaserstang for fjerning av tatoveringer
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Utgangseffekt per bar | 100W |
| Antall barer | 6 |
| Bar til bar avstand | 3,4 mm |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 38 grader |
| Slow Axis Divergence (FWHM) | 12 grader |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 100A |
| Terskelstrøm Ith | 20A |
| Driftsspenning Vop | 11V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 45% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 23-27 grader |
| Lagringstemperatur | 0-60 grader |
Tegning:

Arbeidstilstand per bar

Dette er installasjonsprosedyren for bruk av produktet, som kan monteres på en hårfjerningsenhet for hårfjerning eller tatoveringsfjerningsterapi med laser.

Ettersalgsservice
1. Vi tilbyr en umiddelbar 7 dagers returrett. (7 dager etter mottak av varene)
2. Hvis varene er defekte, vennligst gi oss beskjed innen 3 dager etter levering.
3. Eventuelle varer må returneres i original tilstand for å kvalifisere for refusjon eller erstatning.
4. Hvis du har spørsmål, vennligst kontakt oss via e-post eller salgssjef.
Populære tags: 808nm tatoveringsfjerning diode laser bar leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










