12W 1470nm 20W 980nm Fiberkoblet diodelaser med avtakbar sommerfugldiodelaser
Nøkkelfunksjoner:
- Fiberkjerne: 200um eller 400um
- Arbeidsmodus: CW
- Mer funksjonalitet
søknad:
- Ablasjonsterapi
- Medisinsk forskning
- Akademi

Spesifikasjon
Varenr.:FC9814CB30
Varenavn: 980/1470nm 30W fiberkoblet diodelaser
| Optisk | Typisk verdi |
| Senterbølgelengde 1 | 980±10nm/>/=20W |
| Senterbølgelengde 2 | 1470±10nm/>/=12W |
| Arbeidsmodus | CW |
| Fiberkjerne | 200um eller 400um |
| Fiber numerisk blenderåpning | 0.22NA |
| Fiberlengde | 1m |
| fiberkontakt | SMA905-SMA905 |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Lth | <13A |
| Terskel Strøm Lth |
<1A |
| Driftsspenning Vop | <8V |
| Siktestråle | 650nm |
| PD | <2000uA |
| Termistor | 3477/10kΩ |
| Termisk | |
| Test temperatur | 25 grader |
| Lagringstemperatur | -30~75 grader |
Størrelse:

Den har vanligvis 14 elektriske tilkoblingsstifter og brukes ofte i fiberoptiske kommunikasjonssystemer med høy tetthet. Sommerfuglpakken er enkel å integrere i kompakte systemer og er et populært valg for kompakte laserkilder med høy ytelse.
"Sommerfugl"-pakken er ofte det foretrukne formatet for telekommunikasjon og solid-state laserpumpeapplikasjoner, og tilbyr ekstremt høy termisk stabilitet og fiberkoblet integrasjon. En av de vanligste konfigurasjonene av sommerfuglpakke er 14-stiftversjonen, sammensatt av wolfram-kobber-legering (kobber-wolfram-legering, WCu eller CuW) eller molybden-kobber-legering (kobber-molybden-legering, MoCu eller CuMo), som har høy varmeledningsevne. Den tilgjengelige plassen i pakken kan romme tilleggskomponenter som en termoelektrisk kjøler (TEC Cooler) eller en integrert fotodiode.

Populære tags: 12w 1470nm + 20w 980nm dobbel bølgelengde fiberkoblet sommerfugldiodelaserleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina















