12W 1470nm 10W 980nm/ 20W 980nm Fiberkoblet diodelaserDobbel bølgelengde, multi-kraft
Nøkkelfunksjoner:
- 12W 1470nm + 10W 980nm dobbel-bølgelengde fiberkobling
- 12W 1470nm + 20W 980nm fiberkobling med dobbel bølgelengde
søknad:
- Vitenskapelig forskning
- Medisinske formål
- Industrielle applikasjoner
- Nd YAG laserpumping

Et av hans mange bruksområder er: ablasjonsterapi er en prosedyre som brukes av leger for å ødelegge unormalt vev, som kan være tilstede i en lang rekke sykdommer. Leger kan bruke ablasjon for å ødelegge små mengder hjertevev som forårsaker arytmier eller for å behandle svulster i lungene, brystet, skjoldbruskkjertelen, leveren eller andre deler av kroppen.
Helsepersonell som utfører ablasjonsbehandlinger kan inkludere leger som er opplært i bildediagnostikk (kalt radiologer), hjertespesialister (kalt kardiologer) og kreftbehandlingsspesialister (kalt onkologer).
Legen kan bruke en sonde satt inn gjennom huden, et fleksibelt rør (kateter) satt inn gjennom en arterie, eller en energistråle. Bildeteknikker brukes for å veilede ablasjonen. Unormalt vev kan bli skadet eller ødelagt av en rekke teknikker, inkludert varme (radiofrekvensablasjon), ekstrem kulde (kryoablasjon), lasere eller kjemikalier.
Ablasjonsterapi er kjent som en minimalt invasiv prosedyre fordi den ikke krever åpen kirurgi som fjerner unormalt vev gjennom store kutt i huden og annet vev.
Spesifikasjon
Varenr.:FC9814CB20
Varenavn: 980/1470nm 20W fiberkoblet diodelaser
| Optisk | Typisk verdi |
| Senterbølgelengde 1 | 980±10nm/>/=10W |
| Senterbølgelengde 2 | 1470±10nm/>/=12W |
| Arbeidsmodus | CW |
| Fiber | Avtakbar valgfri |
| Fiberkjerne | 200um eller 400um |
| Fiber numerisk blenderåpning | 0,22NA |
| Fiberlengde | 1m |
| fiberkontakt | SMA905-SMA905 |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Lth | <13A |
| Terskel Strøm Lth |
<1A |
| Driftsspenning Vop | <8V |
| Siktestråle | 650nm |
| PD | <2000uA |
| Termistor | 3477/10kΩ |
| Termisk | |
| Test temperatur | 25 grader |
| Lagringstemperatur | -40~85 grader |
Størrelse:

Populære tags: dobbel bølgelengde 1470nm 980nm 12w 10w fiberkoblede diodelaserleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina














