30MW 1064nm Butterfly Laser Diode

Produktbeskrivelse
For en komplett modul som inneholder den fiberkoblede sommerfuglpakken med en integrert strømdriver og TEC -kontroller, designet for enkel drift, er det den ideelle plattformen for høystabilitetsgassdeteksjon eller fjernmåling . Den fiberkoblede dioden laser er enkel å håndtere og bruke .}}}}}}}}}}}}} tilgjengelig .
Oversikt
Trekk
1064nm senter bølgelengde ved FC/APC fiberkontakt
Hi1060 eller pm fiber
TEC, PC og termistor tilgjengelig
Sommerfuglpakke, høy effektivitet
Søknad
Materialbehandling
Grafisk kunst
Raman Research
Vitenskapelig forskning

Datablad:
Punkt nr .: FC1064SM30
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 1064nm |
| Bølgelengdetoleranse | ± 5nm |
| Utgangseffekt | 30MW |
| Fiber | |
| Fiberlengde | 1m |
| Fiber | HI1060/PM |
| Fiberkontakt | FC/APC |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm IOP | 250mA |
| Terskel strøm med | 30MA |
| Driftsspenning vop | 2V |
| PD | Tilgjengelig |
| TEC arbeidsstrøm/ spenning | Tilgjengelig |
| Thermistor Kω/ (25 grader) | Tilgjengelig |
| Termisk | |
| Testtemperatur | 25 grad |
| Lagringstemperatur | -40 ~ 80 grader |
Størrelse tegning

Populære tags: 30MW 1064nm Butterfly Laser Diode Leverandører, Produsenter Kina, Fabrikk, engros, laget i Kina










