200W 976nm horisontal stabel laserdiode

Produktoversikt
Horisontale stablede laserdioder er utformet for å kondensere lysstråler som sendes ut fra den interne LD-stabelmodulen og bestråle dem på et målobjekt.
en bar
Arbeidsmodus: QCW
Ledning avkjølt
Spesialdesign for militær bruk
Andre bølgelengder og styrker er tilgjengelige.
Slik som bølgelengde 808nm/940nm, effekt 100W/300W...
Funksjoner
Fleksibilitet for optisk design
Det horisontale arrangementet gir større fleksibilitet i optisk design, og tillater justeringer for å optimalisere ytelsen, for eksempel å kontrollere stråledivergens eller forme stråleprofilen.
Applikasjonsspesifikk optimalisering
BrandNew kan optimere horisontale stablede laserdioder for spesifikke bruksområder, skreddersy designet for å møte kravene til industrier som medisinsk utstyr, industriell prosessering, laserskjermer og vitenskapelig forskning.

Datablad:
Varenr.: CC976HA200
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 976±10nm |
| Utgangseffekt | 200W |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 50 grader |
| Slow Axis Divergence (FWHM) | 10 grader |
| Spektralbredde FWHM | 6nm |
| Hyppighet | 1-5hz |
| Pulsbredde | 5-6ms |
| Duty Cycle | <2% |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 200A |
| Terskelstrøm Ith | 30A |
| Driftsspenning Vop | 2V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 50% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | -45-+60 grad |
| Lagringstemperatur | -55-+85 grad |
Pakketegning:

Populære tags: 200w 976nm horisontal stabel laserdiode leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










