150W 808nm fiberkoblet laserdiode
150W 808nm fiberkoblet laserdiode gir opptil 150W utgang gjennom en 200μm fiber. Denne diodelaseren er designet for å levere svært høy utgangseffekt for fiberlasermarkedet og for direkte systemprodusenter med en mer kompakt pumpekonfigurasjon.
Tilpasset versjon og systemer designet for forskjellige fibre er tilgjengelig.
Bruksområde: Medisinsk Trykking Industri Pumping

Tegning:

Datablad:
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808±5nm |
| Utgangseffekt | 150W |
| Spektralbredde FWHM | 4,5 nm |
| Skråningseffektivitet | 12.5W/A |
| Fiber | |
| Fiberbøyeradius | & gt;60 mm |
| Fiberlengde | 1.5m |
| Fiberkjerne | 200um |
| Fiber numerisk blenderåpning | 0,22NA |
| Fiberkontakt | Naken |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 11~12A |
| Terskelstrøm Ith | 1A |
| Driftsspenning Vop | 34.5V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ~45% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 15~35℃ |
| Lager temperatur | -20-55℃ |
Hvorfor velge oss
Hangzhou Brandnew Technology Co., Ltd.
Grunnlagt i 2011, BrandNew, laserdiodeselskapet, produserer høyeffekts diodelasere og systemer i et bredt spekter av utgangseffekter og bølgelengder, inkludert fiberkoblede, stable bar-lasere og plug and play-lasere.
Kontakt oss
Populære tags: 150w 808nm fiberkoblede laserdiodeleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










