600W 808nm Diode Laser -matrise med FAC

Produktbeskrivelse
For den høyeste strålekvaliteten, skal diodestengene være så nær hverandre som mulig . På den annen side krever effektiv kjøling en viss minimum tykkelse på kjøleribbene som må monteres mellom stengene {{{}} på grunn av den minimumsavstanden, den kombinerte den kombinerte utføringen av en di -stabel i den som er en gang, og den er en gang på en avstand på den minimale avstanden til den minimumsstrålen, er det som er en lys. bar .
Det er imidlertid flere teknikker for å redusere dette problemet betydelig, e . g . ved romlig sammenfletting av utgangene til forskjellige diodestabler, ved polariseringskobling, eller med bølgelengde har multiplexing .} {{} På applikasjonen kan en diodestabel brukes med eller uten tilknyttet optikk . Et vanlig alternativ er bruken av hurtigaksens kollimasjonslinser, som er direkte festet til stolpen

Datablad
Element nr .: WC808VS600
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm |
| Bølgelengdetoleranse | ± 10nm |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Utgangseffekt | 600W |
| Rask akse divergens (FWHM) | 38deg |
| Langsom akse divergens (FWHM) | 12deg |
| Pulsbredde | Mindre enn eller lik 400ms |
| Duty Cycle | Mindre enn eller lik 40% |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm | 50A |
| Terskelstrøm | 10A |
| Driftsspenning | 18V |
| Effektivitet i strømkonvertering | 50% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 20 ~ 30 grader |
| Lagringstemperatur | 0-55 grad |
Pakketegning

Populære tags: 600W 808NM Diode Laser -matrise med FAC -leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










