Beskrivelse
1600W 808nm Diode Laser Array
Produktbeskrivelse
Høyeffektdiodelaserstabelen med QCW-arbeidsmodus er en høy-laser med lav temperatur og svært kompakt struktur. 1600W 808nm Diode Laser Array-driftseffekt kan være 100A med bølgelengde 808nm, pulsbredde:<200ms and duty cycle <20%, fast axis divergence can reach 60Deg. 16bars 808nm diode laser stack operate power can be 1600W at the same time easy to adopt for clinical applications as well
Trekk
16 bars, 100W per bar, 1600W totalt
Høy effektivitet, Tyskland importert bar
Bølgelengde temperaturkoeffisient 0,3nm/grad
QCW arbeidsmodus, hårfjerning smertefri

Datablad:
Varenr.:WC808VS1600
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm |
| Utgangseffekt per bar | 100W |
| Antall barer | 16 |
| Pulsbredde | Mindre enn eller lik 200ms |
| Duty Cycle | Mindre enn eller lik 20 % |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | ~100A |
| Terskelstrøm Ith | ~20A |
| Driftsspenning Vop | ~32V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ~50% |
| Termisk | |
| Driftstemp. | 25 grader |
| Lagringstemp. | -55~85 grader |
| Kjølevæske | Destillert vann |
| Strømningshastighet/bar | 2,5~4L/min |
| Maks innløpstrykk | 350~500KPa |
| Vanntrykk | 0,4~0,6Mpa |
| Bølgelengde temperaturkoeffisient | 0,3nm/grad |
Pakketegning:

Populære tags: 1600w 808nm diode laser array leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










