Beskrivelse
45W 976nm stabilisert fiberkoblet laserdiode
Rask detalj:
976nm låst bølgelengde, ±0,5nm bølgelengdetoleranse
45W utgangseffekt, annen effekt også tilgjengelig
Tilpasset tjeneste tilbys
Applikasjon:
Pumpet disklaser
Hudpleie
Pumpet solid-state laser
Materialbehandling

Datablad
Varenr:FC976DL45
Gjenstandsnavn:45W 976nm stabilisert fiberlaserdiode
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 976nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±0,5nm |
| Utgangseffekt | 45W |
| Fiber | |
| Fiberkjerne | 105um |
| Fiber NA | 0,22NA |
| Fiberlengde | 1m |
| Fiberkontakt | SMA905 |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 8.5A |
| Terskelstrøm Ith | 1.5A |
| Driftsspenning Vop | 13V |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 25~35℃ |
| Lager temperatur | -20~70℃ |
| BølgelengdeTemperaturkoeffisient | 0,01nm/℃ |
Tegning:
Populære tags: 45w 976nm stabilisert fiber laserdiode leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










