Beskrivelse
1W 976nm stabilisert bølgelengde fiberdiodelaser for medisinsk bruk
Vi tilbyr 1W 976nm stabilisert bølgelengdefiberdiodelaser. 1W 976 nm stabil bølgelengde smal linjebreddelaser, som har høy pålitelighet, høy kostnadsytelse, stabil bølgelengde (976±1nm), bruker 2-pins parallellpakke, liten størrelse, enkel installasjon, optisk fiber med kjernediameter 105μm, numerisk blenderåpning 0,22NA.
Applikasjon:
Medisinsk søknad
Presisjonsinstrumentmåling
Fiberoptisk sensor
Bioteknologi

Datablad
Varenr:FC976DL120
Gjenstandsnavn:1W 976nm stabilisert bølgelengde fiberdiodelaser
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 976nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±1nm |
| Utgangseffekt | 1W |
| Fiber | |
| Fiberkjerne | 105um |
| Fiber NA | 0,22NA |
| Fiberlengde | 1m |
| Fiberkontakt | SMA905 |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 2A |
| Terskelstrøm Ith | 0.7A |
| Driftsspenning Vop | 1.8V |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 15~55℃ |
| Lager temperatur | -30~70℃ |
| BølgelengdeTemperaturkoeffisient | 0,30 nm/℃ |
Tegning:
Populære tags: 1w 976nm stabilisert bølgelengde fiber diode laser leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










