3W 785nm fiberkoblet diodelaser med TEC
Anvendelsen av 785nm bølgelengde gjenspeiles hovedsakelig i bruken av 785nm Raman-laser. Denne laseren er en laser som vanligvis brukes innen Raman-spektroskopi, og dens bølgelengde er 785 nanometer. Raman-spektroskopi er en teknologi som bruker spredningsfenomenet lys forårsaket av molekylær vibrasjon og rotasjon for å studere, og 785nm-laseren fungerer basert på dette prinsippet.
Funksjoner:
Høy kraft og høy pålitelighet
Levetid: over 10 000 timer
Innebygd-monitorfotodiode, termo-elektrisk kjøler og termistor
Tilpassede løsninger for pigtailed lasermoduler kan tilbys, for eksempel tilpassede bølgelengder og krefter for å møte dine spesielle behov
Søknader:
Laser Raman, Spektroskopi, Sensing, Medisinsk laserbehandling, Militær, Utskrift

Spesifikasjonsark:
Varenr.: FC785DL3
| Optisk | |
| Senterbølgelengde λ | 785nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Utgangseffekt | 3W |
| Fiber | |
| Fiberkjernediameter | 105um |
| Fiber numerisk blenderåpning | 0,22NA |
| Fiberkontakt | FC/SMA905 |
| Fiberlengde | 1m |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 2.5A |
| Terskelstrøm Ith | 0.7A |
| Driftsspenning Vop | 1.9V |
| PD | Innebygd- |
| Termistor | 10K |
| TEC Strøm/Spenning | 6A/9.8V |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 15-35 grader |
| Lagringstemperatur | -20~70 grader |
Tegning

Populære tags: 3w 785nm fiberkoblet diodelaser med tec-leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










