Beskrivelse
Fiberkoblet diodelaser med dobbel bølgelengde
Raske detaljer
& gt;Diode laserbrikke fra Tyskland
& gt;Laserskall og substrat fra Japan
& gt;levetid: over 10000 timer
& gt;dobbel bølgelengde: 808nm 976nm
& gt;Standard fiberadaptere eller bare fibre

| Spesifikasjon: | |
| 808nm stråle | |
| Utgangseffekt | 9W |
| Senter bølgelengde | 808nm ±5nm |
| Spektralbredde FWHM | 5nm |
| Driftsstrøm Iop | 9A |
| Terskelstrøm Ith | 0.8A |
| Driftsspenning Vop | 2.0V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 45% |
| 976nm stråle | |
| Utgangseffekt | 12W |
| Senter bølgelengde | 976nm ±5nm |
| Spektralbredde FWHM | 5nm |
| Driftsstrøm Iop | 12A |
| Terskelstrøm Ith | 0.5A |
| Driftsspenning Vop | 1.9V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 45% |
| Fiber | |
| Fiberbøyeradius | & gt;60 mm |
| Bufferdiameter | 320um |
| Fiberkledningsdiameter | 220um |
| Fiberkjernediameter | 200um |
| Fiber numerisk blenderåpning | 0,22NA |
| Fiberkontakt | SMA905 |
| Fiberlengde | 1M |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 15~55℃ |
| Lager temperatur | -30-70℃ |
| Bølgelengde temperaturkoeffisient | ~0,3nm/℃ |
| Blyloddetemperatur, maks. 10 sek | 250℃ |
Populære tags: dobbel bølgelengde fiber koblet diode laser leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










