20W 808nm 105um fiberkoblet laserdiode
Fiberkoblingslaserdioder oppnås ved å transformere den asymmetriske strålingen fra laserdiodebrikken til en utgangsfiber med liten kjernediameter ved å bruke spesiell mikrooptikk. Inspeksjonsprosedyrer i alle aspekter kommer til et resultat for å garantere hvert produkt med pålitelighet og stabilitet. Ulike bølgelengder for utgangseffekter er tilgjengelige for deg å velge mellom
Søknad:
Fiberlaserpumpekilde
Solid-laserpumpekilde
Direkte halvlederlaser

Datablad:
Varenr.: FC808DL20
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808±5nm |
| Utgangseffekt | 20W |
| Spektralbredde FWHM | 5nm |
| Fiber | |
| Fiberbøyeradius | >60 mm |
| Fiberlengde | 1m |
| Fiberkjerne | 105um |
| Fiberkontakt | FC/SMA905/ST |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 9.5A |
| Terskelstrøm Ith | 1.2A |
| Driftsspenning Vop | 5.6V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ~45% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 15-55 grader |
| Lagringstemperatur | -30-70 grader |
Vanlige spørsmål:
Kan du gjøre OEM (designe og produsere lasere for kunden)?
Ja, vi har profesjonelt FoU-team inkludert programvare, maskinvare, elektronikk og designers 3D-avdeling og har nok evne til å produsere lasere helt i henhold til kundens krav.
Hva er pakken?
Original kartongpakke. Eller som kundenes krav.
Populære tags: 20w 808nm 105um fiberkoblede laserdiodeleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










