Beskrivelse
808nm QCW makrokanal vannkjølt vertikal diodearray for hårfjerningshåndtak

Hovedfunksjoner:
Bølgelengden er 808nm eller trippel 755nm, 808nm, 1064nm
Opptil 60 W per bar i QCW-modus
10 barer, kan totalt nå 600w
Arbeidsstrømmen er 50A.
Arbeidsspenningen er 18V.
Makrokanal, vannkjølt
Rask aksekollimering også tilgjengelig
Terminalen bruker kunden til å skifte filteret i 6 måneder for å sikre at vannstrømmen er normal og sørge for at laseren fungerer ved en sikker temperatur.
Datablad:
Varenr.: WC808VS600
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Utgangseffekt per bar | 60W/Bar |
| Antall barer | 10 |
| Pulsbredde | Mindre enn eller lik 400ms |
| Duty Cycle | Mindre enn eller lik 40 % |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | ~50A |
| Terskelstrøm Ith | ~10A |
| Driftsspenning Vop | ~19V |
| Effektivitet for strømkonvertering | ~50% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 20-30 grader |
| Lagringstemperatur | 0-55 grad |
Detaljert tegning:












