Beskrivelse
EunSung 700W 7Bars 808nm Micro Channel Laser Stack
funksjoner:
- Arbeidsmodus: QCW
- Utgangseffekt: 700W
- Utgangseffekt per bar: 100W
Søknad
- Kosmetisk
- For ansikts- og kroppspleie
- Medisinsk

Spesifikasjon
Varenr.: MC808DL700
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 808nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Vannkanal | Mikrokanal |
| Utgangseffekt | 700W |
| Antall barer | 7 |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 38 grader |
| Slow Axis Divergence (FWHM) | 12 grader |
| Pluss bredde | <300ms |
| Duty Cycle | <30% |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 100A |
| Terskelstrøm Ith | 20A |
| Driftsspenning Vop | 12V |
| Termisk | |
| Test temperatur | 25 grader |
| Lagringstemperatur | 0~55 grader |
| Kjølevæske | Avionisert vann |
| Strømningshastighet/bar | 1,8 l/min |
| Maks innløpstrykk | <380kpa |
| Vanntemperatur (ingen kondens) | 23-25 grader |
| Konduktivitet | <5us/cm |
Tegning:

Populære tags: 700w 7bars 808nm mikrokanal laserstabel eunsung leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










