Beskrivelse
1000w laserdiode

Fordeler:
1. Lang levetid
2.AuSn Bonding
3. Høy kraft
4.Lang lagringstid
5. Lavt smil
6.rad spektrum
Applikasjoner:
1.Pumping
2.Industri
3. Medisinsk
4.Utskrift
5.Vitenskapelig forskning
Spesifikasjoner
| Optisk | |
| Senterbølgelengde λ | 808nm 940nm 976nm 915nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±15nm |
| Arbeidsmodus | QCW |
| Utgangseffekt per bar | 100W |
| Antall barer | 10 |
| Bar til bar avstand | 2 mm |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 38 grader |
| Slow Axis Divergence (FWHM) | 12 grader |
| Polarisasjonsmodus | TE |
| Skråningseffektivitet | ≥1.0W/A |
| Pulsbredde | ≤400ms |
| Duty Cycle | ≤40% |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 55A |
| Terskelstrøm Ith | 12A |
| Driftsspenning Vop | 21V |
| Effektivitet for strømkonvertering | 45% |
| Effektivitet for strømkonvertering | 45% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur (ingen kondens) | 15~30 ℃ (ingen kondensering) |
| Lagringstemperatur (ingen kondens) | 0-55 ℃ (ingen kondensering) |
| Lagringstemperatur (ingen kondens) | 0-55 ℃ (ingen kondensering) |
Populære tags: 1000w laser diode leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










