
2W 660nm TO9 Pakke Diode Laser
Funksjoner:
-
2W blå laserdiode ved 660nm
-
Svært fokuserbar og i stand til å bli godt-kollimert
-
Kompakt TIL 9 mm TIL-Buksepakke
-
Bredt driftstemperaturområde på 0 grader til 65 grader
-
Gallium Nitride blå laserteknologi gir lengre levetid ved høye temperaturer
- Oksimetri
- Materialtesting og analyse
- Fluorescenseksitasjon
- Laser projektor
- Testing av matkvalitet
Spesifikasjon
Varenr.: TO660DL2
Varenavn: 660nm 2W TO Diode Laser
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 660nm±10nm |
| Utgangseffekt | 2W |
| Emitter Størrelse | 110um |
| Elektrisk | |
| Terskel Strøm lth | 0.5A |
| Driftsstrømsl | 2.1A |
| Arbeidsspenning | 2.2V |
| Termisk | |
| Test temperatur | 25 grader |
| Lagringstemperatur | -40~80 grader |
Tegning:

Å montere bølgelengder inkludert: 405nm, 445nm, 450nm, 520nm, 635nm, 638nm, 640nm, 650nm, 660nm, 780nm, 785nm, 795nm,808nm, 810nm, 830nm, 850nm, 860nm, 905nm, 940nm, 980nm,1050nm, 1060nm, 1064nm, 1300nm, 1310nm, 1310nm, 1310nm, 1310nm, 1 2004nm, 2327nm osv.
Andre bølgelengder kan også tilpasses, velkommen til å spørre!
2W 660nm TO9-pakkediodelaser sammenlignet med andre høyeffekts halvlederlasere, er denne røde laserdioden relativt upåvirket av driftstemperaturen, med et driftstemperaturområde for kabinettet på -40C til 80C. Typisk levetid ved 25 grader er 20 000 timer. Derfor er denne røde laserdioden et pålitelig valg for et bredt spekter av miljøer og bruksområder. I tillegg har denne GaN-laseren en spesiell TO5 (9mm)-pakke som gir den lavere termisk motstand enn det som er typisk for laserdioder med dette effektnivået. 9 mm TO-boksen er også hermetisk forseglet, og beskytter halvlederlaserbrikken mot støv og andre forurensninger. I kontrast krever høyeffekts røde og nær infrarøde laserdioder vanligvis en C-type pakke, som har utsatte overflater.

Populære tags: 2w 660nm to9 pakke diode laser leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina












