Beskrivelse
TO56 LD 650nm 10mW rød stråle 5,6 mm laserdiode for lasermodul
Funksjoner:
- Bølgelengde 635nm/650nm
- TO56 stardard TO-pakke
- Høy effektivitet og høy pålitelighet
- Long lifetime>10 000 timer
Søknader:
- Strekkodeskanning
- Fysioterapi
- Indikasjon
- Laserskjerm
- Laser sensor

Datablad:
Varenr.: TO650DL10
Varenavn: 10mw 650nm Til-montert laserdiode
| Optisk | |
| Senter bølgelengde | 650nm |
| Bølgelengdetoleranse | ±10nm |
| Utgangseffekt | 10mW |
| Divergens | 36*7 grader |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 22mA |
| Terskelstrøm Ith | 11mA |
| Driftsspenning Vop | 2.2V |
| Skråningseffektivitet | 0.9W/A |
| Overvåk strøm | 0,3mA |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | -40~60 grader |
| Lagringstemperatur | -40~88 grader |
Tegning:



Populære tags: TO56 LD 650nm 10mW rød stråle 5,6 mm laserdiode for lasermodulleverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










