10W 850NM F-Mount Laser Diode
FM850DL10 er en standard høykvalitets pakket enkelt emitter som er Fabry-Perot-laser basert på topp moderne, kvante-brønn epitaksial lagvekst og pålitelig ridge-bølgeluide-struktur . FM850DL10 er enkel å montere og gir god termal kontakt, det å gjøre det et ideelt valg for høykraft for å montere og gir god termal kontakt, og gir det en ideell kontakt og OM-applikasjonen og gir god termisk kontakt.
Funksjoner:
Høy pålitelighet
Høy stabilitet
Tøffe miljøapplikasjoner
Høy lysstyrke
Ausn binding
Applikasjoner:
Laserpumping
Vitenskapelig forskning
Utstilling
Medisinsk
Industri

Spesifikasjonsark:
Element nr .: FM850DL10
| Optisk | |
| Midtbølgelengde λ | 850nm |
| Bølgelengdetoleranse | ± 10nm |
| Utgangseffekt | 10W |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm IOP | 10A |
| Terskel strøm med | 2A |
| Driftsspenning vop | 2.2V |
| Termisk | |
| Testtemperatur | 25 grad |
| Lagringstemperatur | -40 ~ 80 grad |
| Bølgelengde temperaturkoeffisient | 0,35 nm/ grad |
Pakketegning

Populære tags: 10W 850NM F-Mount Laser Diode Leverandører, Produsenter Kina, Fabrikk, engros, laget i Kina










