Beskrivelse
12W 945nm umontert laserbrikke
Produktbeskrivelse
12W 945nm umontert laserbrikke er en høy-laserdiode designet for applikasjoner som krever høy effekt og presis bølgelengde. Denne laserbrikken opererer ved en bølgelengde på 945nm i det nære-infrarøde (NIR)-spekteret, og leverer en pålitelig og stabil utgang på 12W, noe som gjør den ideell for ulike industrielle, vitenskapelige og forskningsapplikasjoner.
Funksjoner:
InGaAs-baserte halvledere
Optisk utgangseffekt: 12W CW
Standard bølgelengder: 760 til 1030 nanometer (andre tilgjengelig på forespørsel)
Fyllfaktorer: 10 %, 20 %, 30 %, 50 %, 75 % (andre tilgjengelig på forespørsel)
Resonatorlengder: 0,6 mm, 1,0 mm, 1,5 mm, 2,0 mm, 3,5 mm, 4,0 mm (andre tilgjengelig på forespørsel)
Valgfritt: lav AR-belegg (vanligvis < 0,3 %)
Valgfritt: kontinuerlig metallisering
Søknad:
Fiberlaserpumpekilde
Solid-laserpumpekilde
Direkte halvlederlaser

Spesifikasjon:
Varenr.: LC945SE12
| Optisk | Typ |
| Sentral bølgelengde | 945nm |
| Utgangseffekt | 12W |
| Arbeidsmodus | CW |
| Emitterbredde | 90μm |
| Emitter Pitch | 400μm |
| Hulromslengde | 4000μm |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 27 grader |
| Slow Axis Divergence (FWHM) | 7 grader |
| Spektral båndbredde (FWHM) | 4nm |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 12A |
| Terskelstrøm Ith | 0.8A |
| Driftsspenning Vop | 1.65V |
| Konverteringseffektivitet | 61% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 20 grader |
| Bølgelengdetemperaturkoeffisient | 0,35nm/grad |
Tegning av ytelseskurve og størrelse

Populære tags: 12w 945nm umontert laserbrikke leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










