100mW 974nm Single Emitter Diode Laser Chip
Vi har 100mW 974nm Single Emitter Chip. I tillegg til denne bølgelengden tilbyr vi også 755nm, 780nm, 808nm, 905nm, 976nm, 1064nm laserbrikke. Single-emitter laser diode (SE) brikker er den grunnleggende byggesteinen for halvlederlasermoduler med høy effekt og høy lysstyrke. Inspeksjon i alle aspekter kommer til et resultat for å garantere hvert produkt med pålitelighet, stabilitet og lang levetid.

Trekk:
100mW utgangseffekt, 974nm sentral bølgelengde
Arbeidsmodus: CW
COS-pakke tilgjengelig
Effektiv emballasjeteknologi for varmeavledningsbelegg
Høy temperatur motstandsegenskaper
Applikasjon:
For høyeffekts halvlederlasermodul
Som pumpekilde for fiber og solid-state laser
IR belysningssystem
Medisinsk (estetikk, dermatologi, kirurgi
Datablad
Varenr: LC974SE100
Varenavn: 100mW 974nm Single Emitter Diode Laser Chip
| Optisk | |
| Sentral bølgelengde | 974nm |
| Utgangseffekt | 100mW |
| Spektrumbredde | 2nm |
| Emitterbredde | 4 um |
| Hulromslengde | 1000um |
| Chip Bredde | 500um |
| Tykkelse | 150um |
| Fast Axis Divergence (FWHM) | 40 grader |
| Slow Axis Divergence (FWHM) | 8 grader |
| Elektrisk | |
| Driftsstrøm Iop | 120mA |
| Terskelstrøm Ith | 15mA |
| Driftsspenning Vop | 2V |
| Konverteringseffektivitet | 40% |
| Termisk | |
| Driftstemperatur | 25℃ |
| Bølgelengde Temperatur Koefficien | 0,3 nm/℃ |
Pakking:

innbetaling
T/T og Western Union, for ditt valg
Pakke
FedEx, DHL Express, UPS, TNT
Returpolicy
Kjøper betaler fraktkostnaden.
Garanti
1,5 års garantitid, om 1 år er all service gratis.
Populære tags: 100mw 974nm single emitter diode laser chip leverandører, produsenter Kina, fabrikk, engros, laget i Kina










